יום שופינג:
סטיילינג אישי

יום כיף בקניון איתי, בו תקבלי ייעוץ סטיילינג אישי מקצועי שילמד אותך מה לקנות, איפה לקנות, ואיך להשתמש במה שאת קונה. מוכנה שניצור לך את הסטייל שתמיד חלמת עליו?

איך נראה יום שופינג וסטיילינג אישי?

אנחנו נפגשות בבית שלך / בקניון לדייט הכרות על כוס קפה.

לפני שנתחיל למדוד בגדים, להשוות צבעים וליצור שילובים שהכי מחמיאים לגוף ולפנים שלך – אני צריכה להכיר אותך, ואני צריכה שתסמכי עלי. אנחנו נקבע דייט כיפי בבית שלך או בבית-קפה בקניון, ושם אני אוכל לשאול אותך כמה שאלות וגם לספר לך עצמי.

אני רוצה לדעת מה המטרות שלך בחיים? מה הסטייל שלך? מה הסטייל שתמיד חלמת עליו ולא העזת לנסות? מה את רוצה לשדר לסביבה החיצונית שלך? את רוצה לשדרג את הסטייל שלך בעבודה או בחיים האישיים? מה קוד הלבוש בסביבת העבודה שלך? יש לך בקשות מיוחדות?

אחרי שנשוחח קצת ונכיר, נתחיל לעבוד.

1
2

אנחנו בונות לך פרופיל סטיילינג אישי.

אני אעניק לך אבחון סטיילינג מקצועי, ויחד ניצור לך פרופיל סטיילינג אישי משלך.

ניישר קו מבחינת מבנה הגוף שלך, מבנה הפנים, הצבעים המחמיאים לך והסגנון האידיאלי שאת רוצה לבנות לעצמך.

שופינג, שופינג, ועוד שופינג.

טוב. זה החלק הכיפי. רק אני ואת, מטיילות בקניון, צוחקות, נהנות, מבקרות בחנויות שאני אמליץ עליהן, ובוחרות לך יחד את הבגדים. את מודדת, אני שם כדי לייעץ לך באופן מקצועי מה כדאי לך לקנות ומה כדאי לך להשאיר בחנות. הכל בהתאם לתקציב שלך כמובן.

המטרה היא שאחרי היום הכיפי הזה, את תחזרי הביתה עם שקיות מלאות בגדים שימלאו לך את הארון לתקופה הקרובה – ואני גם אלמד אותך מה לעשות איתם כדי שהם לא סתם ישבו לך בארון, ואיך לרענן את הארון בלעדי בשופינג הבא.

3
4

זמן ללמוד איך להתלבש נכון.

לסלוק את האשראי בקופה זה קל. ללמוד מה לעשות עם הבגדים בבית – זה סיפור אחר.

בזמן שנבלה ביחד, אני אלמד אותך איך להבליט את יתרונותייך ולטשטש את מה שפחות מחמיא באמצעות בגדים ואביזרים נכונים, מהם הפריטים הבסיסיים שחייבים להיות לך בארון כדי לבנות מלתחה חכמה, ואיך לשלב נכון את מה שקנינו ביחד כדי לשדרג את הלוק שלך.

תחסכי כסף בשופינג הבא שלך.

נגמרו הימים שבהם בזבזת כסף על בגדים יקרים שבכלל לא מתאימים לך, ונגמרו הימים שבהם בזבזת כסף על בגדים שישבו לך בארון ותשכחי מקיומם.

בהתאם לסטייל החדש שאני ואת בנינו לך בקניון, אני גם אלמד אותך איך לעשות שופינג אפקטיבי וחכם בעצמך.

אני אלמד אותך איפה לקנות את הבגדים הבאים שלך, אילו בגדים לקנות, באיזו תדירות, וכמה כדאי לך להשקיע ביום שופינג ממוצע, כדי שבסופו של דבר – לא תבזבזי כסף מיותר, ותתחילי לקנות בצורה אסטרטגית וחכמה.

5

אז אם את רוצה לבוא איתי ליום בנות כיפי בקניון, לחזור הביתה עם מלתחה חדשה וחכמה, ללמוד איך להתלבש בסטייל שתמיד רצית, ולדעת איך לקנות בחכמה ולחסוך כסף, אני אשמח לעזור לך 🙂

השאירי פרטים ואחזור אלייך במהרה עם פרטים נוספים:

חושבת שיש לך כבר את הבגדים הנכונים בארון וכל מה שאת צריכה זה הכוונה וייעוץ?